Přihlašovací formulář

Zde nám o sobě s rodiči napiš nějaké potřebné informace a už se můžeš těšit na camp!

ScootCamp

Nyní od tebe budeme potřebovat, aby sis vybral rok, jestli chceš přijet již v létě, nebo až na podzim a hlavně si musíš vybrat turnus, který je pro tebe ten nejvhodnější. Těšíme se na tebe ve Stráži pod Ralskem!

Vyberte rok:

2024

Často kladené dotazy

Jak dlouho probíhá camp?

Na našem campu budeš celkem 7 dní. Začíná se příjezdem od 12:30hod. a končí závody od 11:00hod. o ceny, které nám vždy daruje náš hlavní partner a největší koloběžkářský obchod ve střední evropě Gizmania.

Od kolika je možné ject na tábor?

Věkově nejsme nijak omezení, důležité je, jak se na takový camp cítíš. Běžná věková hranice kluků je od 7 do 18 let.

Nevadí, že vůbec nic neumím?

Vůbec ne! Právě pro tebe je tento camp ideální, protože náš profi team instruktorů v čele s Teodorem Šimáčkem, který se stal 6. nejlepším jezdcem na světě a je dvojnásobný mistr ČR, ti pomůže a vysvětlí jak vlastně na koloběžce začít.

Kde budem spát a potřebuji spacák?

Ubytováni budete v chatkách nedaleko skateparku, hned vedle restaurace Uran, kde budeme mít snídaně formou švédských stolů a teplé obědy i večeře. Svačiny budeme mít vždy ve skateparku, je vždy obložená houska a nějaké ovoce. Spacák určitě nepotřebuješ, na chatkách jsou vždy čerstvě převlečené peřiny a polštáře.

Mohou na camp i holky?

Samozřejmě na camp holky mohou, jen se to moc často nestává a z vlastních zkušeností již víme, že se na jeden turnus sejde maximálně jedna holka a moc si to mezi tolika chlapci neužije. Pokud víš, že pojedou s tebou i nějaké kamarádky, tak vás rádi na campu uvidíme!

Co když se mi na campu něco stane?

Nemusíš se vůbec bát. Tenhle sport je sice dost nebezpečný, ale na místě je vždy zdravotník, který se o tebe okamžitě postará.

Jak to na campu probíhá?

Neradi někomu určujeme kdy, kde a s kým má jezdit. Takže máš naprostou volnost v tom se zdokonalovat a všude najdeš instruktory, které se nemusíš bát zeptat o radu. Vždy ti rádi pomohou.

Kontaktujte nás

Na většinu Vašich dotazů najdete odpověď v naší sekci FAQ, pokud ale ani přes přečtení nenaleznete odpověď na svůj dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.