Ke stažení

Zde najdeš veškeré důležité informace a hlavně potřebné dokumenty, které potřebujem při tvém příjezdu

Potřebné informace k nástupu na Scootcamp

Prosíme, aby jste vždy v neděli ( v případě 6. turnusu v sobotu) mezi 12.30 – 15.00 hod. dopravili Vašeho syna do Vehicle hall ve Stráži pod Ralskem, ul.Máchova 379 na SCOOTCAMP 2022.
Zde si Vašeho syna od Vás převezmeme. Na tomto místě, vždy v sobotu (v případě 6. turnusu v pátek), Vám Vašeho syna opět předáme, čas upřesníme při nástupu na camp, ale raději počítejte s menším zdržením, protože vždy na závěr campu pořádáme pro účastníky od 11 hodin konečný závod.
Nejdůležitější věcí, kromě koloběžky, je přilba, kterou musí každý účastník campu mít s sebou. Kdo nebude mít přilbu, tak mu ji rádi zapůjčíme, protože kdo nemá přilbu, tak u nás nejezdí.
Nutností je také mít s sebou láhev na pití. Dále pak všem doporučujeme chrániče kolen, holení a kotníků. Po zkušenosti z předchozích campů by byla vhodná koníkova obuv, která částečně ochrání před drobným poraněním kotníků.
Oblečení s sebou zabalte dle svého uvážení, nezapomeňte na plavky, nepromokavou bundu, ručník, přezůvky do sprchy a na skákání do flybagu triko s dlouhým rukávem. Doporučujeme vzít si s sebou dostatečný počet triček. Nářadí není nutné mít, vše bude k dispozici.

Děti začínají první den Scootcampu večeří a  končí snídaní.
Doplatek se platí na místě.
Potvrzení o lékařské prohlídce musí být vyplněno lékařem!!!
Na potvrzení o bezinfekčnosti dítěte musí být datum začátku campu!!!

UPOZORŇUJEME, ŽE BEZ ŘÁDNĚ VYPLNĚNÝCH DOKUMENTŮ NEBUDE VÁŠE DÍTĚ NA SCOOTCAMP PŘIJATO!!!

Všeobecné obchodní podmínky

Směrnice ochrany osobních údajů

Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Prohlášení účastníka Scootcampu

Potvrzení o bezinfekčnosti dítěte

Kontaktujte nás

Na většinu Vašich dotazů najdete odpověď v naší sekci FAQ, pokud ale ani přes přečtení nenaleznete odpověď na svůj dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.