Informace o příjezdu

Zde najdeš veškeré důležité informace o příjezdu

Potřebné informace o příjezdu na Scootcamp

Prosíme, aby jste vždy v neděli mezi 12.30 – 15.00 hod. dopravili Vašeho syna do Vehicle hall ve Stráži pod Ralskem, ul.Máchova 379 na SCOOTCAMP 2024.
Zde si Vašeho syna od Vás převezmeme. Na tomto místě, vždy v sobotu, Vám Vašeho syna opět předáme, čas upřesníme při nástupu na camp, ale raději počítejte s menším zdržením, protože vždy na závěr campu pořádáme pro účastníky od 11 hodin konečný závod.
Nejdůležitější věcí, kromě koloběžky, je přilba, kterou musí každý účastník campu mít s sebou. Kdo nebude mít přilbu, tak mu ji rádi zapůjčíme, protože kdo nemá přilbu, tak u nás nejezdí.
Nutností je také mít s sebou láhev na pití. Dále pak všem doporučujeme chrániče kolen, holení a kotníků. Po zkušenosti z předchozích campů by byla vhodná koníkova obuv, která částečně ochrání před drobným poraněním kotníků.
Oblečení s sebou zabalte dle svého uvážení, nezapomeňte na plavky, nepromokavou bundu, ručník, přezůvky do sprchy a na skákání do flybagu triko s dlouhým rukávem. Doporučujeme vzít si s sebou dostatečný počet triček. Nářadí není nutné mít, vše bude k dispozici.

Děti začínají první den Scootcampu večeří a  končí snídaní.
Doplatek se platí na místě.
Potvrzení o lékařské prohlídce musí být vyplněno lékařem!!!
Na potvrzení o bezinfekčnosti dítěte musí být datum začátku campu!!!

UPOZORŇUJEME, ŽE BEZ ŘÁDNĚ VYPLNĚNÝCH DOKUMENTŮ NEBUDE VÁŠE DÍTĚ NA SCOOTCAMP PŘIJATO!!!

DOKUMENTY KE STAŽENÍ NALEZNETE ZDE

Kontaktujte nás

Na většinu Vašich dotazů najdete odpověď v naší sekci FAQ, pokud ale ani přes přečtení nenaleznete odpověď na svůj dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.